Аромати HOOKED та PURE NARCOTIC від BOADICEA THE VICTORIOUS уже в Україні

Аромат Pure Narcotic

Два нішеві аромати англійського бренду Boadicea The Victorious вже доступні в Україні. Це терпкий та чуттєвий HOOKED і PURE NARCOTIC, що дурманить східними чарами.

Чуттєвий Hooked від Boadicea The Victorious

Hooked BOADICEA THE VICTORIOUS Hooked

Новий нішевий аромат англійського бренду Boadicea The Victorious з назвою Hooked – «На гачку», що чіпляє, – це стан чоловіка, який вже не володіє своїм серцем. Він віддав би усе заради кохання. Аромат Hooked пробуджує в нас найдикіші, нестримні інстинкти, немов музична композиція, зібрана з цінних парфумерних нот, змушує нашу душу танцювати у передчутті щастя. Аромат зачаровує красою поєднання деревних і трав’яних, фужерних і камфарних, мускусних і пряних акордів.

Ноти: амбра, чорнобривці, гедіон, кедр, мох, мускус, пачулі, полин, шавлія, евкаліпт, армуаз, біле дерево, душевик, кашемір

Ноти полину, евкаліпта і шавлії запрошують відпочити розпаленій свідомості у своїй прохолоді і перейнятися спокоєм і впевненістю. Прохолода змінюється ковтком абсенту, що п’янить, в союзі з цитрусовим жасмином і теплим деревним кашемиром. Остання крапля волі залишає Вас при знайомстві зі шлейфом аромату, що складається з чуттєвих пачулі, амбри, моху та деревних нот.

Hooked BOADICEA THE VICTORIOUS Hooked

Hooked BOADICEA THE VICTORIOUS Hooked

Купити Hooked можна на сайті brocard.ua.

Аромат Pure Narcotic від Boadicea The Victorious

Аромат Pure Narcotic від Boadicea The Victorious

Аромат Pure Narcotic від Boadicea The Victorious присвячений нашим вразливим сторонам, слабкостям і залежностям, спокусам і спокушанням, порокам і каяттям. Він розбурхує і паморочить, викликаючи справжнє тяжіння і спокусу пристрасті. Він розпалює емоції, паморочить голову і обволікає дорогоцінними нотами рідкісних інгредієнтів, перетворюючись на справжній ольфакторний наркотик для оточуючих.

Аромат стартує соковитим інжиром, приправленим кардамоном, бергамотом і дурманом. У серці композиції – прохолодний чай мате, єгипетський жасмин, вельветовий османтус і гаряча марокканська троянда. Базові ноти обволікають теплим сандалом, білим мускусом, бурбонською ваніллю і тягучою амброю зі смолами.

Верхні ноти: бергамот, дурман, коріандр, кардамон, листя інжиру.

Ноти серця: єгипетський жасмин, мате, китайський османтус, марокканська троянда.

Базові ноти: амбра, бензоїн, сандал, мускус, боби тонка, бурбонская ваніль.

Купити аромат Pure Narcotic можна на сайті brocard.ua.

Loading...
Brands and Trends