Парні аромати для неї і для нього: BOSS The Scent Elixir

Аромати для неї і для нього: BOSS The Scent Elixir for Him та BOSS The Scent Elixir for Her

Нові звабливі парні аромати для нього і для неї – BOSS The Scent Elixir. Їх пахощі співзвучні з посилом назви бренду – Будь сам собі БОС. Ця смілива мантра продовжує надихати чоловіків і жінок в усьому світі довіряти своїм інстинктам, брати під контроль свою долю і бути самим собі босом у кожній ролі, яку вони грають.

BOSS The Scent Elixir, у версіях для нього і для неї – це два чуттєві аромати, створені в потужній концентрації 25%, розкриваються нестримною інтенсивністю і глибиною. Втілюючи в собі спокусливу насиченість ароматів, культові флакони BOSS The Scent тепер виконані з розкішного лакованого скла глибокого червоного кольору. Кожен флакон увінчаний кришечкою з теплого золота з гравіюванням логотипу – матовим для нього і глянсовим для неї – в тон блискучим металевим акцентам на зовнішній упаковці.

The Scent Elixir

Історія аромату The Scent Elixir

Ці два еліксири, що є концентрованим переосмисленням оригінального аромату BOSS The Scent, піднімають сімейство ароматів, що представляють найспокусливішу сторону BOSS Fragrances, на нову висоту.

Пристрасть, що пульсує в BOSS The Scent Elixir, втілилася в новій кампанії за участю Джейкоба Елорді та Лори Гаррієр, відомих голлівудських акторів і облич франшизи BOSS The Scent. Потужний дует, що приваблює всепоглинаючим тяжінням, відображає пекучу хімію не тільки між собою, а й між новими дивовижними ароматами.

BOSS The Scent Elixir for Him: пекуча інтенсивність для нього

BOSS The Scent Elixir for Him, створений парфумером Неллі Хашем-Руїс, відкривається звабливим сплеском палючого піменто, який створює складний, пряний аромат, сповнений провокаційного настрою. У серці – оптимістичний органічний абсолют лавандину найвищої якості, отриманий у Провансі методом анфлеражу, що миттєво підкорює своєю життєствердною енергією. Вишукана композиція доповнена м’якою деревною базою, представленою першокласним сандалом з Каледонії.

BOSS The Scent Elixir for Him

BOSS The Scent Elixir for Him

BOSS The Scent Elixir for Her: гіпнотична чарівність для неї

BOSS The Scent Elixir for Her, створений парфумером Луїзою Тернер, миттєво зачаровує, відкриваючись свіжим цвітом рожевого перцю і вогненними гранями, що підсилюють привабливість аромату. У серці – хвилюючі квіткові ноти Atropa Belladonna, що ваблять своєю загадковістю і чуттєвістю, залишають за собою п’янкий і спокусливий шлейф. У базі композиції звучить насичений амбровий акорд, створений за допомогою Ambrofix™, дуже потужного компонента, що біологічно розкладається, який викликає відчуття хвилювання, тепла і чуттєвості сутінків.

BOSS The Scent Elixir for Her

BOSS The Scent Elixir for Her

Нові аромати вже представлені в Україні в мережі магазинів BROCARD!

Loading...
Brands and Trends