Професійна косметика на розлив — що варто знати та де замовити онлайн?

Професійна косметика на розлив — що варто знати та де замовити онлайн?

Професійна косметика — ефективний інструмент для домашнього догляду за шкірою. Цю думку поділяють не тільки пересічні користувачі косметичних засобів, але й досвідчені косметологи та дерматологи в усьому світі. Щоб креми, тонери та сироватки приносили максимум користі, важливо їх правильно підбирати, враховуючи індивідуальні особливості шкірного покриву. Для цього можна замовити косметику на розлив procosmetos.com.ua, та спробувати дію різних засобів на свой шкірі.

Як замовити необхідні б’юті-засоби, та в чому переваги покупки косметики на розлив, розказуємо далі.

Коли потрібен розлив професійної косметики

Для початку необхідно розібратися що означає косметика на розлив, та які засоби можна придбати таким чином. Розлив косметики — це розподіл фабричного об’єму косметичних засобів на менші флакони. Ділити можна креми, тоніки, сироватки, очищувальні гелі, тощо.

Основними перевагами покупки професійної косметики на розлив є:

  • економія фінансів — можна замовити на пробу від 15 мл продукції, що значно дешевше чим купувати флакон 250 мл чи більше; крім того оптова ціна засобу у великій тарі значно нижче, тому ціни косметики на розлив також будуть нижчими;
  • можливість купити косметику на розлив та спробувати ексклюзивну продукцію різних виробників — Holy land, Renew, Christina, Genosys, які випускають окремі лінійки тільки у великій тарі об’ємом 500, 1000 мл;
  • чудова нагода підібрати максимально підходящий косметичний засіб для чутливої шкіри, замовивши одразу декілька варіантів — Holy land на розлив, Christina, Renew.

Так, завдяки цим перевагам косметика на розлив в Україні набуває популярності. Але на жаль, навіть в цій досить делікатній області можна натрапити на шахраїв, що пропонують фальсифікат чи прострочену продукцію, тому закликаємо підходити до вибору магазину максимально відповідально.

Професійна косметика на розлив — що варто знати та де замовити онлайн?

Шукаєте де купити косметику на розлив — зверніть увагу на pro.cosmetos

Розлив косметики в магазинах має здійснюватись з дотриманням правил асептики — робота виконуватись чистими руками в захисних рукавичках, а розподіл засобів проводитись у нові баночки. Хочете бути впевненими у якості косметики яку купуєте, рекомендуємо звернутись в онлайн магазин косметики на розлив — pro.cosmetos.

В магазині Про-косметос працюють досвідчені сертифіковані косметологи, які точно знають як правильно виконувати розлив професійної косметики:

  • виключно в нову та чисту тару;
  • в асептичних умовах;
  • всі засоби мають бути свіжими, з хорошими термінами придатності;
  • ємності з розлитою в них косметикою одразу щільно закриваються та маркуються;
  • для зберігання продукції створюються певні умови, згідно рекомендацій виробника.

В магазині косметики на розлив Pro-cosmetos реалізують лише оригінальну продукцію косметичних брендів — Holy land, Renew, Christina, Genosys, та інших, з обов’язково наявними сертифікатами. При бажанні, на сайті магазину ви можете безкоштовно отримати консультацію лікаря дерматолога, чи досвідченого косметолога щодо підбору доглядових засобів, почитати корисну інформацію в розділі блог, або просто насолодитись зручним та вигідним онлайн шопінгом.

Loading...
Brands and Trends