Як доглядати та обслуговувати професійні машинки для стрижки волосся?

Професійні машинки для стрижки волосся – один із ключових інструментів, який є в арсеналі кожного перукаря, барбера та стиліста. Різноманіття насадок дозволяє виконувати завдання різної складності в процесі моделювання зачіски. Для того, щоб кінцевий результат виправдовував ваші професійні очікування, а клієнт був задоволений своїм відображенням у дзеркалі, варто регулярно приділяти увагу своїм інструментам. Ми пропонуємо кілька дієвих порад щодо того, як доглядати та обслуговувати професійні машинки для стрижки, щоб їх робота була максимально ефективною.

Як доглядати та обслуговувати професійні машинки для стрижки волосся?

Професійні машинки для перукарів: тонкощі догляду

Професійні машинки для стрижки потребують не тільки ретельного, а й регулярного очищення. Адже неналежний догляд за інструментом може призвести до таких неприємних ситуацій, коли машинка починає пропускати або виривати волосинки, і як результат – стрижка виглядає досить неестетично. Ось декілька простих рекомендацій, які допоможуть підтримувати перукарські машинки в належному робочому стані:

  • Очищення. Перше, що потрібно зробити, – від’єднати ножовий блок від корпуса. Далі за допомогою спеціальної щіточки, яку зазвичай мають у комплекті професійні машинки для перукарів, потрібно ретельно очистити всі важкодоступні місця від залишків волосся та пилу. Цю процедуру варто проводити після кожного використання, доповнюючи чищення обробкою ріжучих лез антибактеріальним спреєм для підтримки гігієни на робочому місці.
  • Змащення. Кожна машинка для стрижки професійна потребує регулярної обробки лез спеціальним мастилом. Його консистенція забезпечує ідеальне тертя ріжучих елементів при високих обертах, не викликаючи подразнень на шкірі клієнта.
  • Заточення. Це один з найбільш відповідальних моментів, від якого залежить гострота лез, а відповідно, і чіткість зрізу та якість стрижки. Для цієї процедури можна використовувати спеціальний заточений камінь, але краще віддати перевагу автоматичній системі заточки, яка гарантує делікатне та якісне відновлення гостроти ножового блоку.

Перукарський магазин Барбер Хаб спеціалізується на професійному обладнанні для барберів та перукарів. В Barber HUB ви маєте можливість купити машинку для волосся в оригінальній комплектації від всесвітньовідомих брендів та отримати повноцінний супровід в процесі користування. Окрім якісного професійного обладнання БарберХаб пропонує послуги сервісного центру, досвідчені майстри якого точно знають, як підточити машинку для стрижки, щоб зберегти її функціональність та захистити від зношення.

Як доглядати та обслуговувати професійні машинки для стрижки волосся?

Чому купити машинку для стрижки професійну варто саме в Barber HUB?

Онлайн-магазин Барбер-Хаб пропонує широкий асортимент фірмового обладнання та додаткових аксесуарів, які є запорукою якості роботи досвідченого майстра. У Barber HUB ви можете купити машинку для стрижки професійну та звернутись за консультацію до досвідчених менеджерів своєї справи, які навчать тонкощам, як почистити машинку для стрижки та підтримати її довговічність. БарберХаб – ваш надійний хаб, де ви можете заказати машинку бездоганної якості та всі необхідні аксесуари для регулярного догляду за нею.

Loading...
Brands and Trends