Переваги використання корпоративних сумок та рюкзаків для працівників вашої компанії

сумки Twins Store

Успіх і процвітання як невеликого підприємства, так і компанії-гіганта залежить першочергово від вдалого пошуку власного корпоративного стилю. Саме він напряму впливає на впізнаваність фірми і кількість потенційних клієнтів. Корпоративний подарунок має бути не лише ефективним рекламним інструментом, а й корисним, практичним, функціональним виробом, що активно експлуатуватиметься в повсякденному житті. І тут на допомогу приходять бананки та рюкзаки оптом. Ці, на перший погляд, прості аксесуари готові змінити майбутнє компанії чи корпорації, адже їх можна використовувати в різних цілях. Про це ми і поговоримо, а ви вирішите, де краще реалізувати рюкзаки чи бананки оптом і кому їх вручити для просування власного бізнесу.

Для чого потрібен корпоративний подарунок: сфери його
використання в бізнесі!

Для отримання брендованого продукту слід замовити друк на сумках, рюзках, бананках. На сайті twinsstore.com.ua представлені вже готові моделі аксесуарів, а якщо ви плануєте замовлення крупними партіями, то в таких випадках маєте можливість самостійно розробити їх індивідуальний дизайн. Ітак, вас, напевне, цікавить, кому можна вручити брендований товар. Магазин Твінс радить знати про такі важливі моменти:

  1. Пошив бананок і рюкзаків – це ефективний промо-хід компанії по відношенню до постійних клієнтів. Якщо річ якісна та стильно виглядає, то вони неодмінно її використовуватимуть у повсякденному житті. На сучасний дизайн брендованих бананок і рюкзаків звернуть увагу знайомі, друзі, колеги чи навіть родичі клієнтів та поцікавляться діяльністю фірми, що їх вручила.
  2. Коли планується ділова зустріч, починати або завершувати її варто з корисного сувеніра на згадку. Візитка не справить враження на отримувача, а ось надійний рюкзак чи практична бананка обов’язково сподобаються. Таким чином директор компанії зможе не лише зробити приємний сюрприз бізнес-партнеру, а й продемонструвати її статус.Це, звісно, позитивно відобразиться на майбутній співпраці.
  3. Пошив бананок на замовлення з брендованим принтом – послуга, якою варто скористатися для того, щоб потішити працівників фірми. Це дасть їм змогу постійно просувати компанію та робити її ще більш відомою. Дуже часто подібні аксесуари замовляють для свого персоналу власники кафе та ресторанів, магазинів, служб доставки.

Коли корпоративний стиль обдуманий мудро та чітко, то це, звичайно, позитивно вплине на подальший розвиток не лише маленького підприємства, а й фірми-гіганта. На рюкзаки чи бананки будуть звертати увагу усі оточуючі, в результаті чого при потребі звернуться у фірму, що надає ті чи інші послуги.

сумки Twins Store

Замовляйте друк на сумках і рюкзаках у виробника Twins Store

Зараз великою популярністю користуються сумки, бананки та рюкзаки від виробника Твінс. Він їх відшиває вручну, завдяки чому вони виходять ідеальних форм і розмірів. Шви рівні, жодних пропусків немає, випираючі нитки, які так часто зустрічаються в автоматизованих процесах, відсутні. Сумки під замовлення Twins Store – це не просто модні аксесуари, а ефективні рекламні засоби, які до всього і вартують недорого, хоча виробляються з перевіреної сировини. Для їх створення виробник застосовує переважно водовідштовхуючу тканину оксфорд або ж шкірзамінник, який як тактильно, так і візуально нічим не відрізняється від натуральної шкіри.

Оптовий магазин сумок пропонує вигідні умови співпраці. При покупці до 10 одиниць товарів виконується лише друк принтів на сумках Україна, а від 10 штук можлива індивідуальна розробка дизайну аксесуарів з подальшим нанесенням ексклюзивних логотипів. Відвідайте оптовий магазин сумок, ознайомтесь більш детально з каталогом, умовами співпраці і здійснюйте замовлення вже зараз! Це компанія, яка знає, як правильно просунути бренд і зробити його максимально впізнаваним!

Загрузка ...
Brands and Trends