Вкладати сенси й обирати національну свідомість: Закохувати в українське разом з byMe

Закохувати в українське разом з byMe

Сьогодні бренди одягу в Україні – це можливість ділитися зі світом важливим. І кожен бренд обирає, що саме хоче розповісти. Однак усі розділяють спільну місію – наближати перемогу України. Тому важливо не забувати, що одяг має значення. Одяг українських брендів також має місію розповідати про Україну світу. Тому вкладені в речі меседжі вирішують, як нас прийматимуть у майбутньому.

Український бренд byMe: про що й для кого

Український бренд byMe знайомить з українською культурою й історією. Це український бренд жіночого одягу, взуття, аксесуарів і прикрас, який також має капсульні чоловічі колекції. Головна мета byMe – закохувати в українське щиро й назавжди. Тому ™ byMe свідомо обирають цікавитися минулим України, аби берегти цінне й сьогодні.

Бренд жіночого одягу byMe створює ідейні колекції, окрім сезонних. Кожна з них має свій сенс і свою місію.

  • Наприклад, колекція “ХТО МИ Є?” натхненна художніми творами Тараса Шевченка й покликана дати сміливість відповісти собі щиро, хто ми є насправді й у чому наша сила.
  • Колекція “Говерла” містить речі з принтом найвищої гори України, аби кожна річ стала згадкою зійти на гору вперше чи знову. Адже для багатьох це місце сили й натхнення, а ще – символ волі українців і українок.
  • У колекції “Закохувати в орнаменти” зібрані речі з українськими орнаментами різних регіонів, аби знайомити з культурою кожного. Речі весняної колекції були прикрашені орнаментами Волині, а літньої – з подільських килимів.

Український жіночий одяг від byMe

Український жіночий одяг від byMe дає можливість познайомитися з українським близько й щиро.

byMe одяг – це базові речі з важливими деталями. У дрібних елементах команда byMe залишає послання й сенси, покликані нагадати закохувати в українське натхненно й щодня. Адже вони мають місію долучати всіх прихильників і прихильниць закохувати в українське разом з ними, одягаючи речі, що мають значення.

Важливо, що одяг від виробника byMe враховує й цінує особливість різних фігур:

  • усі речі створюють від розміру XXS до розміру XXL – аби кожна знайшла ідеальний і комфортний для себе;
  • усі штани створюють 3 довжин: petite, middle, long – можна дібрати свій за зростом або просто за вподобанням;
  • для всіх моделей взуття використовують технологію м’якої устілки – це авторська технологія byMe.

Закохувати в українське разом з byMe

Способи замовити одяг онлайн і купити в шоурумі

Український виробник одягу byMe пропонує придбати свої речі трьома способами:

  1. Замовити одяг онлайн. Для цього треба перейти на сайт byme.ua, обрати річ потрібного розміру чи довжини й одразу створити замовлення. Обрані речі відправлять на вказану адресу. А в разі, коли розмір не підійде, можна оформити швидке повернення.
  2. Купити одяг у шоурумі в Києві. Виробник одягу byMe має свій простір на вулиці Хрещатик, 46. Там зібрані речі з актуальних колекцій: можна познайомитися з новинками й поміряти вподобані речі.
  3. Купити брендовий жіночий одяг можна не виходячи з дому, але водночас бути впевненою, що він точно підходить. Для цього можна скористатися послугою кур’єра. Для цього треба обрати до 5 одиниць товару, а кур’єр завезе їх для приміряння й почекає, аби забрати непотрібні речі. Бренд українського одягу byMe пропонує таку функцію тільки в Києві.
Loading...
Brands and Trends