Мексика на заході України – Смачно “з перчинкою”

нонаме у тернополі
Мексиканська кухня впевнено увійшла в категорію найпопулярнішихсвітових кухонь, і недаремно. Пряна, гостра, ситна, пікантна і неймовірносмачна – така вона мексиканська їжа. Тож недаремно її люблять й в Україні, ідоказ тому мексиканські бари, кафе та ресторани, яких уже чимало по всійУкраїні. Якщо хочете відкрити для себе Мексику на заході України, тоді випросто зобов’язані відвідати дайв бар Нонаме в місті Тернопіль. Саме тут євеликий вибір популярних і дуже смачно приготованих мексиканських страв.

Перейти на сайт Noname

Найпопулярніші страви мексиканської кухні

Кухарі Нонаме спілкуються з шеф-кухарями з Мексики, переймають рецепти й традиції їхньої кухні та адаптовують під власний формат. Які найпопулярніші мексиканські страви можна спробувати в Нонаме? Що є в меню мексиканської кухні?

  • Буріто. Страва, в основу якої входить м’який і тонкий пшеничний корж – тортилья, в яку загортаються різноманітні начинки – м’ясо, овочі, квасоля, сир, соуси. Можуть бути як м’ясні, так і вегетаріанські буріто. В Нонаме вам запропонують буріто з куркою, зі свининою, або з телятиною.
  • Енчілада. Традиційна страва Мексики, досить гостра, з яскраво вираженим смаком. В тонкий кукурудзяний коржик загортають різноманітну начинку та соуси і запікають. В Нонаме ви можете спробувати енчіладу зі свининою, перцем халапеньйо, томатами і сиром, або ж з куркою, квасолею та сиром.
  • Фахітас. Смажене та нарізане тонкими смужками м’ясо з овочами, яке подають з тонкою кукурудзяною паляничкою. В начинку ще зазвичай дають сметану та різноманітні соуси. Бар Нонаме має в меню фахітас з куркою, а також з телятиною.
  • Начос. Мексиканські чіпси із тонкою нарізаної пшеничної тортильї. Є однією з найпопулярніших та найулюбленіших багатьма мексиканських закусок. Є різні варіанти подачі чіпси начос, вони можуть бути з сиром, соусом чилі, сальсою та м’ясом. В меню бару Нонаме є начос з гуакамоле, а також велике плато чіпсів начос з куркою та сиром.
  • Такос. Одна з найпопулярніших страв Мексики. В невеличкі коржики тортильї кладеться різноманітна начинка. Від схожих страв такос відрізняється тим, що начинка в тортилью не загортається рулетом, а просто укладається зверху. Начинка, знову ж таки, може бути найрізноманітніша: м’ясо, сир, овочі, морепродукти, ковбаски чорізо,різні соуси й спеції. В барі Нонаме ви можете спробувати чимало різних такос. Тут є такос з куркою, з креветками, з телятиною, тріо такос, запечені овочеві такос та запечений такос з рваною свининою і сиром.
  • Чуррос. Десерт із солодкого заварного тіста, яке обсмажується у фритюрі. Це неймовірно ніжно та смачно. В Нонаме барі є чуррос з карамельним соусом та із сирним кремом.

Нонаме – смачна мексиканська кухня в м. Тернопіль, недорогий алкоголь та чудова атмосфера

Мексика на заході України - Смачно "з перчинкою"

Noname – досить новий заклад у Тернополі, але вже дуже популярний. Тут не лише смачна їжа, невимушена та весела атмосфера і цікавий лофтовий інтер’єр з малюнками на стінах. Бар обрав оригінальну концепцію дайв бару, де недорогі алкогольні напої, смачна їжа, класна музика та атмосфера. Є кальяни та вечірки з крутими діджеями.

Тож, якщо думаєте, куди сходити в Тернополі, пропонуємо вашій увазі саме заклад Нонаме. Місце, в якому поєднуються мексиканський ресторан Тернопіль, класний бар та атмосферний клуб.

Loading...
Brands and Trends